Poděkování sponzorům


"Když se díváš na dar, dívej se taky na dárce", Seneca

 

Naše škola má dlouholetou tradici a vkaždé době se objevily dobré duše, kterénám nějak pomohly.

Nejvíce jsme si pomoc uvědomili, když byly jednotné učebnice nahrazovány mnoha desítkami alternativních knih. Tehdy nám některá nakladatelství poslala od každého titulu po jednom výtisku a my jsme mohli našim žákům půjčovat učebnice, podle kterých se učili v kmenových školách.

Pak se začali tu a tam objevovat přátelé, kteří přišli v době svátků naše pacienty potěšit. Byli to Mikulášové, kouzelníci nebo studentky speciální pedagogiky... i jim patří náš dík.

Vyzdobit všechny chodby i učebny vždy podle ročního období nám pomáhají maminky hospitalizované se svými ratolestmi. Moc vám všem děkujeme.

Stalo se milou tradicí oslavovat s dětmi Vánoce, MDD, ale i jejich narozeniny, tráví-li je v nemocnici. Díky sponzorům máme stále v zásobě drobné i větší dárečky, kterými můžeme oslavence potěšit. Během let nám pomáhají například firmy FITAZ s.r.o., EUROKIM s.r.o., CEO Praha s.r.o., FORECO Praha, KIWANIS, Nadace AGROFERT HOLDING, COPYMAT ...

Paní Marie Besperátová z cukrárny v Modřanské ulici pravidelně "oslazuje" našim žáčkům Mezinárodní den dětí. Za všechny mlsné jazýčky děkujeme.

Ve školním roce 2010-2011 škola navázala spolupráci s Nadačním fondem Prague Post, který daroval peníze na zajištění prázdninového provozu hospitalizovaných dětí. Moc si vážíme, že od tohoto fondu pravidelně každým rokem dostáváme finanční dar určený na zajištění mimoškolních aktivit a dárků pro dětské pacienty.